Kaspara SAULIEŠA sieva izklaidējas klubā (FOTO)

Arī hokejista Kaspara Saulieša sieva Katrīne Sauliete vakar sagaidīja savu mīļoto no Vācijas.

Kaspara SAULIEŠA sieva izklaidējas klubā (FOTO)
Komentāri[19] Bilžu galerija[6] 20.05.2010 10:52

"Pirmās divas spēles notika vēlu, tad skatījāmies divatā ar Keriju, bet, piemēram, trešdien, kad mūsējie spēlēja ar Itāliju, satikos ar citām hokejistu sievām pie Baibas Karsumas," PDz atklājusi Katrīna Sauliete.

Šoreiz Katrīnei pagadījušās pāris pavisam brīvas dienas. "Kaspara vecāki man atņēma Keriju uz divām naktīm. Viņi priecājas par katru iespēju pabūt ar mazmeitu, jo ziemā mēs esam prom, un tad tikšanās nesanāk."

Vienā no brīvajiem vakariem Katrīne atpūtusies arī Jameson klubā.

"Man nepatīk, ka cilvēki domā - basketbolistu un hokejistu sievas ir tādas uzdzīvotājas pa klubiem. Tā nav! Lai viņi pamēģina deviņus desmit mēnešus katru gadu dzīvot kaut kur tālu prom no mājām, tad arī sapratīs, ka, atgriežoties Latvijā, tiešām gribas atpūsties, satikt draugus..." 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [19] ››
koko 22.05.2010 01:32
visiem sportistiem sievas tuse un tas ir ok :) meicas turas :))

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss