Vēl viens trieciens slavenajā mūziķu ģimenē. Mūžībā aizsaukta Kristīne Krievkalne

Izstādes “Outdoor Riga 2025” TOP 7 – tas noteikti jāredz!

Mediķi izmisīgi cenšas glābt. Letāla avārija uz tilta Rēzeknē. VIDEO

SOROKINAM ģimene ir svarīgāka par izaicinājumu

SOROKINAM ģimene ir svarīgāka par izaicinājumu

Pieredzējušais hokejists Oļegs Sorokins aizvadījis septiņus pasaules čempionātus, bet šoreiz uz Kanādu izlēma nedoties, jo ģimenē gaidāms priecīgs notikums – drīz pasaulē jānāk viņa trešajai atvasītei. «Ģimene ir prioritāte,» saka hokejists.

02.05.2008 08:10

Komentāri [2]

Uz rakstu ››
Paula 04.05.2008 11:10
Oho! Man gan nekad nav gadījies ārzemēs dzirdēt latviešu mākslinieku dziesmas, ja nu vienīgi esmu redzējusi Lāses pienu kaut kur Spānijā, bet vienalga patīkami! :)))
Visu cieņu! 05.05.2008 19:04
Hokejists Oļegs Sorokins ir strikts – ģimene 1. vietā. Savulaik pie tādiem pašiem secinājumiem bija nonācis arī vārtsargs Artūrs Irbe, kurš 1996. gadā neaizbrauca uz pasaules čempionātu, jo pasaulē bija jānāk viņa dēlam Atim, un 2000. gadā – arī nu jau aizsaulē aizgājušais Sergejs Žoltoks. "Man šķiet, ka mazuļa gaidīšana ir laiks, kad jebkura sieviete grib, lai vīrs ir kopā ar viņu. Tādā ziņā esmu ļoti apmierināts ar savu lēmumu, ka tas nav tikai vārdos, bet arī darbos," spriež Oļegs.
--------------------------------
Visu CIEŅU!
Izrādās Oļegs ir labs hokejists un SAKARĪGS vecis!

Komentāri [2]

Uz rakstu ››
seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss

Mēneša PIKANTUMS

Komentāri[]

Mēneša VIDEO

Play
Komentari[]

Mēneša GALERIJA

Komentari[]

Mēneša KOMENTĀRS

Aicinām uzņēmējus atsaukties un palīdzēt ar savu atbalstu valsts sirsnīgākajam pasākumam - Latvijas Simtgadnieku salidojumam!

autors:Jānis
komentars: Ir kāds konts, kur var noziedot?