Saknītis sponsorē Krievijas baznīcas
8.februārī Pleskavas Svētā Vasīlija Dižā baznīcā bija priecīga diena – tika iesvētīti deviņi jaunie dievnama zvani


Naudu jaunu milzu zvanu (smagākā svars ir 350kg) atliešanai Pleskavas baznīca saņēmusi no Latvijas lielākā zemes īpašnieka, miljonāra un skandalozā „policijas razborku” figuranta Gata Saknīša.
Baznīcas mācītājs Andrejs Boļšiņins stāsta: „Mēs lūdzām cilvēkiem palīdzību naudas savākšanā jaunu zvanu atliešanai. Un viens cilvēks bija gatavs sponsorēt un sponsorēja visu 9 zvanu atliešanu. Tas ir Latvijas pilsonis Gatis Saknītis”. Tā svētā tēva teiktais atreferēts „Pleskavas ziņu lentā’.
Būdams pēc tautības latvietis, biznesmenis ir iepazinies ar krievu kultūru un lieliski pārvalda krievu valodu, bieži vien arī dzimtajā valodā iepinot pa „kreptīgākam vārdam’ no tās. Tas ir tāpēc, ka, būdams nepilngadīgs, viņš divus gadu pavadījis Brjanskas pusaudžu kolonijā par 3 dažādu noziegumu izdarīšanu.
Pēc tam Saknītis no „noziedzības taciņas nokāpis’ un sācis godīga biznesmeņa dzīvi.
novonews.lv