Pat Milda un citas Rīgas skulptūras uzsmaida Rīgas "Dinamo" faniem (foto)

Pirmdien pirms spēles Rīgas "Dinamo" fanu kluba organizētais bezmaksas Hansabuss no Brīvības pieminekļa, piestājot visās pieturās, aizgādāja hokeja līdzjutējus līdz mūzikas klubam 16.Korpuss VEF teritorijā, kur notika kopīga spēles skatīšanās un uzvaras svinēšana.

Komentāri[10] Bilžu galerija[38] 23.09.2008 08:16

Spēli pret spēcīgo CSKA Rīgas "Dinamo" fani gaidīja ar īpašu interesi, tāpēc Rīgā pat sarīkoja kolektīvu mača skatīšanos. Armijnieki laikam jau nebija ieskatījušies turnīra tabulā vai arī piefiksēja tikai rīdzinieku zaudējumus Novokuzņeckā un Novosibirskā, tāpēc maču sāka it kā nevērīgi. Toties rīdzinieki spēlēja akurāti, vārtos drošs bija Sergejs Naumovs, un otrās trešdaļas sākumā tablo rādīja 3:0 Dinamo labā.

Vispirms vārtu priekšā cīņā ar aizsargu skaistu kombināciju pabeidza Ronalds Petrovickis. Viņa pēdās sekoja arī Miķelis Rēdlihs, bet drīz pēc pirmā pārtraukuma, saņēmis teicamu Meta Elisona piespēli, mazākumā Marsels Hosa tikpat teicami apspēlēja CSKA vārtsargu Konstantīnu Baruļinu. Tomēr līdz trešdaļas beigām mājinieki atgrieza cerību sev un publikai tribīnēs, samazinot starpību līdz 2:3. Kāds varbūt abos zaudētajos vārtos saskatīs Naumova vainu, tomēr abos gadījumos gudri metieni sanāca maskaviešiem. Turklāt pirms un pēc tam Sergejs ne reizi vien glāba Dinamo vārtus. Reizēm draudīgāks bija aizsargu pāris Rodrigo Laviņš — Oļegs Sorokins, kas bija laukumā, kad tika zaudēti arī trešie vārti, nespējot kavēt Pjotra Sčastļivija izcili precīzo metienu.

Taču vairāk maskaviešiem netika ļauts. Jūliusa Šuplera audzēkņi pēdējās minūtēs aizsargājās prasmīgi un pašaizliedzīgi. "Pietrūka spēles disciplīnas, tāpēc pārāk bieži pretinieki mūsu vārtu priekšā tika pie brīviem metieniem. Arī spēlējot mazākumā, viņi šādas kļūdas nepiedeva. Laikam līdz galam nenovērtējām Rīgas "Dinamo"," pēc mača ar skumīgu sejas izteiksmi konstatēja Pjotrs Sčastļivijs, kuru ar Latviju saista Ineta Radeviča.